#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
مثل علی باش فاطمه ات میشوم. . .
چای را میگردانم و به تو میرسم ، سر به زیری ، همانطور فنجان چای را برمیداری و زیر لب تشکر میکنی!
آرام و باوقار شروع میکنی از خودت و تحصیلاتت میگویی ، از خانواده ی مهربان و بافرهنگت ! از دین و ایمانت ! مال و ثروتی نداری ، یک شغل معمولی و یک مدرک دانشگاهی ، اما مردانه میگویی: . . .
. . .نان حلال درمی آوری و تلاش میکنی ، خانواده راضی نیست خب دلشان بهترین ها را برای دخترشان میخواهد.
اما من دلم میان چشمانِ معصوم و ته ریشت میگردد ، صدای محکم مردانه ات دلم را لرزاند ، به اصرار خانواده ی تو به خلوت میرویم تا ببینیم نظر من چه میشود!
بلند میشوم ، پشت سرم به حیاط می آیی ، کنار گلدان های شمعدانی مینشینم ، با فاصله کنارم مینشینی و میگویی: . . .
. . .نه بابا پولدارم ! نه حقوقم میتونه یه زندگی آنچنانی بسازه ! اما آدمم ! پیرو مولا علی و عاشق حسین!
منم و یه مدرک دانشگاهی ، شغلم به رشته م میخوره،یه ماشینی هم دارم،خونه هم خدا بزرگه اگه بانو افتخار بدن به برکت وجودتون و لطف خدا میخریم!
منظورت از بانو من بودم ! اصلا نام علی را آوردی فهمیدم چرا دلم به تو گره خورد ! چیزی نمیگویم و ادامه میدهی : اخلاق و رفتارم رو نمیتونم بگم شاید بگید از خودم تعریف میکنم!
خنده ام میگیرد چه اعتماد به نفسی داری آقا ! خودت هم لبخندی به لب داری!
باز ادامه میدهی:نمیتونم عروسی چندصد ملیونی بگیرم اما قول میدم در حد توانم کم نذارم!ماه عسل هم هرجا تصمیم گرفته بشه جز خارج از ایران بچه پولدار که نیستم!
بچه مذهبی ام اما معتدل!نماز و روزه م همیشه سرجاشه باهاشون آرامش میگیرم!
دنیام هیات حسین!
وسعم به این میرسه که هرسال بریم پابوس امام هشتم و جنوب!
نظر شما چیه؟منتظر باشم فکر کنید وخبر بدید؟
بلند میشوم ،چادرم را مرتب میکنم وهمانطور که به سمت جمع میروم میگویم:
مثل علی باش فاطمه ات میشوم!
نویسنده:لیلی سلطانی
.
.
پی نوشت:ان شاالله نصیب همه یکی خوبش.ولی آرزوم برای خودم اینه یکی مثل خودم و البته چندقدمم از من جلوتر نصیبم بشهالبته بگم بااین متن توی کپشن زیاد موافق نیست فقط وفقط به عشق این جملش گذاشتم:
مثل علی باش،فاطمه ات میشوم.
چون منم جز این چیزی نمیخوام❤کسیکه درکم کنه،هم عقیده من باشه،مثل من باشه،زندگیمون پر از حس و حال خدا باشه،بوی وعطر خداروبده،عشق خداوخلاصه همه چی در خدا خلاصه بشه.#خدا
امیدوارم بهترینها،عالیترینها نصیب همه مجردا.

مثل علی باش،فاطمه ات میشوم

، ,علی ,میشوم ,ات ,خدا ,هم ,ات میشوم ,مثل علی ,دانشگاهی ، ,خانواده ی ,به تو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبسایت رسمی روستای دولتخانه فیلم ها و سریال های برتر از دیدگاه سایت sociology71 ايران تندر,اطلاعات مناقصه ها و مزايده هاي ايران و بين الملل امام خامنه ای: هیئتها نمیتوانند سکولار باشند؛هیئتِ امام حسینِ سکولار ما نداریم هرکس علاقه‌‌مند به امام حسین است، یعنی علاقه‌‌مند به اسلا آرمان عدالت سئو bazoftmedu کتابخوار فن بیان و سخنرانی